Odstąpienie od umowy


PROMOCJA na wysyłkę ORLEN PACZKA - tylko 5,99 zł do końca czerwcaBędąc konsumentem posiadają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy (lub osoba trzecia) z wyłączeniem przewoźnika. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na dane poniżej:

  • pisemnie na adres: Studio Dekoracji Iwona Litwin (SwiatBalonow4u.pl), Albigowa 504b, 37-122 Albigowa
  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@swiatbalonow4u.pl

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Zwrot przedmiotów wraz z formularze prosimy o dostarczenia na adres Studio Dekoracji Iwona Litwin (SwiatBalonow4u.pl), Albigowa 504b, 37-122 Albigowa niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia , w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.

Wzór odstąpienia od umowy (PDF) do otworzenia wymagany jest program Adobe Reader

Więcej informacji w regulaminie i polityce prywatności.