O nas


PROMOCJA na wysyłkę ORLEN PACZKA - tylko 5,99 zł do końca czerwcaSwoją historię zaczynaliśmy od małe firmy dekoratorskiej Dekoracje4u.pl, która w przeciągu kilku lat rozrosła się do nieoczekiwanych rozmiarów. Przez te lata potrafiliśmy wyrobić o sobie nienaganna opinie w usługach, które świadczyliśmy dla wielu klientów. Okres wykonywania usług przyniósł nam także wiele nagród z których jesteśmy mega dumni.

Po zdobyciu osiągnięć otworzyliśmy się na rynek on-line. Pierwotnie otworzyliśmy sklep online “Balony z helem 4u” z opcją dostawy do klientów na terenie województwa Podkarpackiego. Projekt się cały czas rozwija tak więc idzie w dobrym kierunku. Następnym krokiem było otworzenie sklepu stacjonarnego w Łańcucie, który docelowo jest połączony właśnie ze sklepem na którym Państwo aktualnie się znajdują. Jednym zdaniem – serdecznie zapraszamy na zakupy i po odbioru zamówień złożonych właśnie poprzez aktualną platformę.

Na całością sklepu czujnie obserwuje szefowa firmy dekoratorskiej Dekoracje4u.pl z siedzibą w Albigowej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do składania zamówień, a nawet do pisania wszelkich uwag, które Państwu się nasuną. Wiadomo że każdy jest człowiekiem i wszystkiego może nie dostrzec, a zależy nam aby strona spełniała wszelkie kryteria zadowolenia dla Naszego klienta.